Zvířata a chovatelské potřeby

Jistě nesmíme zapomínat na naše domácí mazlíčky, především pejsky a kočičky, ale také na slepice, králíky a ostatní zvířata.  

Nabízíme betonové misky pro zvířata, plastové misky pro psy, napáječky a krmítka, pelíšky pro psy a hřbilky, podkladky vajec, kurníky, venkovní výběhy pro hlodavce, kroužky na drůbež, přepravky, škrabadla a toalety pro kočky, jesle na seno pro králíky a psí boudy. 

Existují i škůdci, kteří nám a našim domácím mazlíčkům dokáží znepříjemnit život. Proto Vám nabízíme prostředky na hubení těchto škůdců, ať už se jedná o hmyz, či krysy nebo potkany.

V našem sortimentu najdete pasti na myši a krysy, hroty proti holubům, odchytové klece na škodnou zvěř, pasti na slimáky a mravence, mucholapky, lapače vos, odpuzovače krtků a hlodavců nebo elektrické lapače hmyzu.

 

Nejoblíbenější v kategorii

TWEETY - kurník

Kurník TWEETY - rozměry 201 x 68 x 102 cm. Zhotoven z odolného jedlového dřeva. Asfaltová střecha s možností otevírání, snášecí box, zavírání na noc. rozměry balení: 169x76,5x10 cm, hmotnost 19,3 kg + 159x102x6 cm, hmotnost 13,3 kg

za
4 790 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč