Kuchyňské potřeby

Kuchyně je základem každé domácnosti. Je proto velmi důležité při výběru kuchyňského nádobí a kuchyňských potřeb dbát na kvalitu, zdravotní nezávadnost, hezký design a dlouhou životnost. Naše pestrá nabídka Vám usnadní každodenní přípravu i servírování jídla.

V sortimentu nádobí najdete nerezové nádobí, nádobí do mikrovlnné trouby, nádobí s keramickým povrchem, nádobí s nepřilnavým a teflonovým povrchem, nádobí se smaltovaným povrchem a také mlékovary, velké zavařovací hrnce, pařáky nebo 3-dílné ešusy.

Každé jídlo může být svátkem, pokud zvolíte stylové nádobí, které najdete v naší nabídce porcelánu a keramiky. Součástí nabídky je také užitkové sklo, varné sklo a demižóny a příslušenství, a také užitné předměty a dekorace na stůl, kde najdete slánky a kořenky, prostírání na stůl, a také ostatní předměty na stůl, jako podtácky, podložky, spony na ubrusy, ubrusy, závaží na ubrusy, stojánek na ubrusy aj. Nepostradatelné jsou také kuchyňské nože, kuchyňské nůžky, sekáčky na maso, brousky a další nožířské výrobky, používané v domácnosti.

Mezi kuchyňským náčiním se skrývají zátky, uzávěry a nálevky, naběračky, pařáčky, síta na pánve, zapalovače, příbory a doplňky, otvíráky, závěsné kuchyňské potřeby, cedníky a síta, lisy a louskáčky, struhadla, škrabky, obracečky, paličky na maso, servírovací kleště, metly ke šlehání, lopatky, loupáčky, vypeckovávače a další.

V kuchyni se také neobejdete bez kuchyňských strojků a mlýnků, rychlovarných konvic, minutek, misek, sifonových a šlehačkových lahví, plastového nádobí a doplňků, dóz, chlebovek, táců a prkének, válečků, dřevěných válů, vařeček, odkapávačů, příborníků, temonádob, jídlonosičů, potřeb pro pečení, mezi které jsme zařadili vykrajovátka a šablony, zapékací mísy, pekáče a plechy, zdobičky a cukrářské sáčky, rádýlka a tvořítka, mašlovačky, formičky, pečící formy, a také stěrky a chňapky.

Při pořádání oslav či různých setkání jistě oceníte naši nabídku jednorázového nádobí - jednorázové kelímky, odlivky, příbory, talíře a misky, a také talíře a kelímky s dětským designem pro pořádání dětských oslav.

Nezapomínáme ani na oblíbené zavařování a v našem zavařovacím programu najdete zavařovací hrnce, teploměry a pouzdra, zavařovací sklenice, zavařovací víčka včetně příslušenství.

Za pozornost stojí také umělohmotné dřezy a umyvadla, koše na prádlo, odpadkové koše, sáčky a fólie, přepravky, vědra, teploměry a úložné boxy a ostatní kuchyňské potřeby, jako např. čistící válečky na šaty, plácačky na mouchy, odpařovače na radiátory, rámečky na fotografie a další.

V žádné domácnosti by neměly chybět váhy, a to jak kuchyňské digitální nebo mechanické, tak i osobní digitální nebo mechanické váhy a mincíře.

Nejoblíbenější v kategorii

Odpařovač na radiátor 19,5x8x4cm, RETRO porcelán

Porcelánový odpařovač na radiátor je určený ke zvlhčování vzduchu v bytech a domech se suchým dráždivým vzduchem.

za
119 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice