Koupelnové doplňky

Každá koupelna potřebuje doplnit poličkami, háčky nebo držáky. Nejrůznějšími doplňky dokážete docílit dokonalého vzhledu Vaší koupelny. Neplní totiž jen funkci praktickou, ale i estetickou a spojují se v nich také zdravotní a hygienické požadavky i funkčnost. Vybavte si koupelnu a toaletu drobnostmi, které usnadní a zpříjemní její používání a vytvoří z ní příjemné a útulné místo.

Do našeho sortimentu jsme zařadili bohatý výběr koupelnových doplňků a naleznete zde skleničky do koupelny, háčky na ručníky, držáky zubních kartáčků, mýdlenky do koupelny, krabičky na mýdlo, dózy na koupelnovou sůl a pěnu, zrcadla do koupelny, kosmetická zrcátka, dávkovače mýdla, madla do koupelny, kelímky a stojánky na kartáčky, držáky na vanu, držáky fénu, skříňky do koupelny, poličky do koupelny, kruhy na závěsy do koupelny, tyče na závěsy do koupelny, závěsy do koupelny, podložky do sprchy a vany, koupelnová světla, rohože do koupelny, držáky papírových ručníků, stojany na toaletní papír, zásobníky na papírové ručníky, zásobníky na papírové kapesníky, zásobníky na role WC papíru, držáky WC papíru, WC soupravy, točené WC kartáče, WC kartáče s čističem, WC kartáče a štětky, zásobníky na tampóny, lapače nečistot, zvony na čištění výlevek a usměrňovače vody.  

Nejoblíbenější v kategorii

Rohož sestavovací 25x25cm PH BÉŽ (4ks)

Rohož sestavovací. Sada 4 kusů umělohmotné sestavovací rohože. Je prvkem jenž nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tento klasický a zároveň velmi praktický prvek slouží pro čištění obuvi. Rozměr jedné rohože: 25 x 25 cm Pozor - ilustrační obrázek, skutečná barva je béžová.  

za
101 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice