Závlahové systémy

Závlahové systémy slouží k doplnění dešťových srážek vodou z jiného zdroje za účelem pěstování plodin nebo rostlin. Základní podmínkou pro zdravé a zelené rostliny či trávník je správné zavlažování.

Pokud se rozhodujete, jak budete Vaši zahradu zavlažovat, můžete si vybrat z několika možností. Při výběru je nutné zohlednit velikost zavlažované plochy. Pro menší plochy postačí hadice s kvalitními postřikovači a zavlažovači. U větší zahrady se Vám vyplatí investovat do automatického závlahového systému s programovatelnou jednotkou.

Nabízíme Vám skvělá řešení pro zavlažování Vaší zahrady a připravili jsme pro Vám zahradní zavlažovače a sprchy, programovatelné jednotky pro zavlažování, mikrozávlahu a kapkovou závlahu, el. solenoidní ventily, instalační materiál pro závlahové systémy a příslušenství pro závlahové systémy.  

Nejoblíbenější v kategorii

Claber 90200 - colibri startovací sada

Startovací sada podzemního zavlažovacího systému vhodná pro malé zahrady a terasy do 50 m2. Systém Claber Colibri tak přináší veškeré výhody podzemního zavlažování, jako je pohodlí, úspora vody, kvalitní závlaha a tím i prosperující trávník a ostatní rostliny do menších pozemků, zahrádek včetně...

za
2 390 Kč
(s DPH)
 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč