Závlahové systémy

Závlahové systémy slouží k doplnění dešťových srážek vodou z jiného zdroje za účelem pěstování plodin nebo rostlin. Základní podmínkou pro zdravé a zelené rostliny či trávník je správné zavlažování.

Pokud se rozhodujete, jak budete Vaši zahradu zavlažovat, můžete si vybrat z několika možností. Při výběru je nutné zohlednit velikost zavlažované plochy. Pro menší plochy postačí hadice s kvalitními postřikovači a zavlažovači. U větší zahrady se Vám vyplatí investovat do automatického závlahového systému s programovatelnou jednotkou.

Nabízíme Vám skvělá řešení pro zavlažování Vaší zahrady a připravili jsme pro Vám zahradní zavlažovače a sprchy, programovatelné jednotky pro zavlažování, mikrozávlahu a kapkovou závlahu, el. solenoidní ventily, instalační materiál pro závlahové systémy a příslušenství pro závlahové systémy.  

Nejoblíbenější v kategorii

Claber 8107 - Meteopragma 10, 10 zónová řídící jednotka

Rainjet Meteopragma 12, 12ti zónová řídící jednotka od firmy Claber. Toto zařízení je schopné řídit až 12 samostatných výstupů, přičemž současně mohou být akivovány až 3 zónové rozvody. Časovač je také schopný kontrolovat hlavní přídavný ventil a zajistit, že voda bude proudit do rozvodů pouze,...

za
7 990 Kč
(s DPH)
 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenná prodejna

Praha 3 - Žižkov