Bytové doplňky

Bytové doplňky zkrášlí Váš interiér a jsou vhodné pro zvelebení Vašeho domova.

Dřevěné prahy tvoří nedílnou součást interiérů a používají se ve většině případů k utěsnění dveří a jako přechod mezi jednotlivými místnostmi. Nabízíme Vám prahy různých šířek a velikostí.

Záclonové tyče slouží k zavěšení záclon či závěsů a vyrábějí se v různém provedení. Výběrem vhodné tyče dotvoříte design Vašeho interiéru. Vyberte si z nabídky záclonových tyčí kovových, hliníkových, s nerezovou úpravou, v různých barvách a velikostech včetně příslušenství – záclonové jezdce, držáky kolejničky, žabky, kroužky a háčky, koncovky na záclonové tyče, držáky záclonových tyčí, kovové nebo plastové háčky na záclony a nástěnné závěsy. Součástí nabídky jsou také ochranné rohy zdiva, prahové lišty a lemování na lino.

Nic nevytvoří tak útulnou atmosféru jako příjemné světlo. Prosvětlete svůj domov v temných obdobích. Na chaty a chalupy jsou vhodné petrolejové lampy. Jsou to jednoduchá osvětlovací tělesa, složená z nádoby na petrolej, knotu a cylindru. Obvykle mají pomocné zrcátko, které odráží zpět do místnosti jinak nepoužitelné světlo. Jistě Vás zaujme naše nabídka petrolejových lamp včetně cylindrů.

Při pořádání narozeninových oslav jistě oceníte naši nabídku narozeninových svíček.

Součástí sortimentu jsou také hřbitovní svíčky a lampy. Jsou vkusnou hřbitovní dekorací a slouží k důstojnému uctění památky našich blízkých.

Jako ochranu před dotěrným hmyzem jsme pro Vás připravili sítě do oken proti hmyzu, a sice okenní sítě samolepicí, kovové, ze sklovlákna a polyesteru.

Součástí sortimentu bytových doplňků jsou také nástěnné hodiny.

Nejoblíbenější v kategorii

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice