Stavba a dílna

Nabízíme široký sortiment zboží pro stavbu a dílnu pro kutily i profesionály. V naší nabídce najdete kompletní sortiment ručního nářadí pro stavbu, elektrických a benzínových strojů a nářadí, jako např. vrtačky, brusky, šroubováky, svářečky, míchačky, elektrocentrály, hoblíky, horkovzdušné turbíny, kompresory, míchadla, bourací kladiva, zemní vrtáky, pistole a pájky, separátory popela, sklíčidla a sekáče, topidla, měřící přístroje, vysavače, vibrační desky, transportéry a další. Zakoupit u nás můžete rovněž příslušenství nebo náhradní díly ke strojům.

Můžete si vybrat také z rozsáhlé nabídky instalatérského materiálu. Nabízíme hadice a hadičky, rozdělovače, teploměry, rozdělovače eco, kohouty a ventily, sifony, vodoměry, tvarovky a fitinky a oběhová čerpadla Webermann.

Nezapomínáme ani na Vaši ochranu a bezpečí nejen při práci, a proto Vás jistě zaujme široká nabídka ochranných a pracovních oděvů, jako jsou např. rukavice, pracovní a bezpečnostní obuv, ochranné brýle, helmy a množství pracovních oděvů a pomůcek. Kromě klasických triček, mikin, kalhot nebo montérek u nás najdete i speciální oblečení - oděvy pro gastro, chemicky odolné oděvy nebo reflexivní oděvy. Ochráníme Vás i před nepříznivými vlivy počasí, vybírat můžete z oděvů do deště nebo zatepleného oblečení.

Nejoblíbenější v kategorii

JAY rukavice kombinované - 10

Rukavice z vepřové lícovky v dlani s podšívkou a z bavlněné tkaniny na hřbetu a manžetě.

za
81 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice