Rychlovarné konvice

Rychlovarná konvice je elektrický spotřebič, který slouží k ohřívání vody až do bodu varu. Nejčastěji se používá pro přípravu teplých nápojů, například čaje nebo kávy, instantních polévek nebo jiných pokrmů, vyžadujících vroucí vodu. Rychlovarná konvice se obvykle skládá ze dvou částí, jednak z vlastního tělesa konvice a z podstavce s přívodním kabelem. Během ohřevu musí být konvice na podstavci, s nímž je bezpečným způsobem elektricky propojena, ale jinak je možné ji snadno sejmout. Toto praktické řešení umožňuje s konvicí libovolně manipulovat, aniž by byl uživatel omezován přívodní šňůrou nebo byla ohrožena jeho bezpečnost.

Do našeho sortimentu jsme zařadili rychlovarné konvice nerezové i plastové, o objemu od 1 do 1,7 litrů. Rychlovarné konvice jsou opatřeny držadlem se speciálním povrchem, který zajišťuje bezpečné uchopení, nerezovým dnem a automatickým vypnutím při bodu varu.

Nejoblíbenější v kategorii

Konvice rychlovarná VIGAN 1,2l nerez 1370-1630W

Designová nerezová rychlovarná konvice VIGAN 1,2 l kombinuje výhody rychlého a levného ohřevu vody a je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti.

za
459 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč