Rychlovarné konvice

Rychlovarná konvice je elektrický spotřebič, který slouží k ohřívání vody až do bodu varu. Nejčastěji se používá pro přípravu teplých nápojů, například čaje nebo kávy, instantních polévek nebo jiných pokrmů, vyžadujících vroucí vodu. Rychlovarná konvice se obvykle skládá ze dvou částí, jednak z vlastního tělesa konvice a z podstavce s přívodním kabelem. Během ohřevu musí být konvice na podstavci, s nímž je bezpečným způsobem elektricky propojena, ale jinak je možné ji snadno sejmout. Toto praktické řešení umožňuje s konvicí libovolně manipulovat, aniž by byl uživatel omezován přívodní šňůrou nebo byla ohrožena jeho bezpečnost.

Do našeho sortimentu jsme zařadili rychlovarné konvice nerezové i plastové, o objemu od 1 do 1,7 litrů. Rychlovarné konvice jsou opatřeny držadlem se speciálním povrchem, který zajišťuje bezpečné uchopení, nerezovým dnem a automatickým vypnutím při bodu varu.

Nejoblíbenější v kategorii

Konvice rychlovarná PROFESSOR 0,6l BÍ 900W

Odnímatelný podstavec, filtr pro zachycení vodního kamene, světelná indikace zapnutí, ukazatel vodní hladiny, automatické vypnutí při bodu varu.

za
239 Kč
(s DPH)
 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava zdarma

při nákupu nad 10 000 Kč

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč