Rychlovarné konvice

Rychlovarná konvice je elektrický spotřebič, který slouží k ohřívání vody až do bodu varu. Nejčastěji se používá pro přípravu teplých nápojů, například čaje nebo kávy, instantních polévek nebo jiných pokrmů, vyžadujících vroucí vodu. Rychlovarná konvice se obvykle skládá ze dvou částí, jednak z vlastního tělesa konvice a z podstavce s přívodním kabelem. Během ohřevu musí být konvice na podstavci, s nímž je bezpečným způsobem elektricky propojena, ale jinak je možné ji snadno sejmout. Toto praktické řešení umožňuje s konvicí libovolně manipulovat, aniž by byl uživatel omezován přívodní šňůrou nebo byla ohrožena jeho bezpečnost.

Do našeho sortimentu jsme zařadili rychlovarné konvice nerezové i plastové, o objemu od 1 do 1,7 litrů. Rychlovarné konvice jsou opatřeny držadlem se speciálním povrchem, který zajišťuje bezpečné uchopení, nerezovým dnem a automatickým vypnutím při bodu varu.

Nejoblíbenější v kategorii

Konvice rychlovarná PROFESSOR 1,7l nerez 1850-2200W

Ukazatel vodní hladiny a světelná indikace zapnutí. Filtr zachycující vodní kámen. Automatické vypnutí při bodu varu. Ochrana při zapnutí bez vody. Snadné čištění minerálních usazenin.

za
629 Kč
(s DPH)
 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 26 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice