Zahrada

Dodáváme širokou nabídku produktů pro zahrádkáře a pro práci na zahradě. Nabízíme ruční, elektrické a benzínové nářadí, ale i skleníky, pařeniště nebo přístřešky na dřevo. Nezapomněli jsem ani na odpočinek po práci, můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky zahradního nábytku, lehátek a houpaček. Posezení si můžete zpestřit jídlem připraveným na některém ze zahradních grilů.

Pro péči o trávník můžete vybírat sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, provzdušňovače, vyžínače, posypové vozíky, postřikovače, kultivátory a další. Trávník můžete ochránit pomocí závlahových systémů, postřikovačů a hadic. Pro úklid zahrady použijete fukary nebo vysavače listí, v zimě se na odklizení sněhu hodí sněhová hrabla, či pro náročnější sněhové frézy. Pro úpravu stromů, vyřezávání větví, štípání a nařezání dřeva použijete řetězové pily, plotostřihy, drtiče větví, cirkulárky, štípače dřeva, ale i ruční nářadí - sekery, kalače a ruční pily.

Nejoblíbenější v kategorii

Sůl posypová 25kg

Na odstraňování sněhu a ledu z chodníků a venkovních prostor. Nevhodná pro lidskou výživu nebo použití v potravinářství. Posypové soli nezasíláme přepravními službami, nutný osobní odběr na kamenné prodejně. Po Praze a okolí (do 20 km od Prahy) rozvážíme při větší objednávce firemním...

za
159 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice