Zahrada

Dodáváme širokou nabídku produktů pro zahrádkáře a pro práci na zahradě. Nabízíme ruční, elektrické a benzínové nářadí, ale i skleníky, pařeniště nebo přístřešky na dřevo. Nezapomněli jsem ani na odpočinek po práci, můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky zahradního nábytku, lehátek a houpaček. Posezení si můžete zpestřit jídlem připraveným na některém ze zahradních grilů.

Pro péči o trávník můžete vybírat sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, provzdušňovače, vyžínače, posypové vozíky, postřikovače, kultivátory a další. Trávník můžete ochránit pomocí závlahových systémů, postřikovačů a hadic. Pro úklid zahrady použijete fukary nebo vysavače listí, v zimě se na odklizení sněhu hodí sněhová hrabla, či pro náročnější sněhové frézy. Pro úpravu stromů, vyřezávání větví, štípání a nařezání dřeva použijete řetězové pily, plotostřihy, drtiče větví, cirkulárky, štípače dřeva, ale i ruční nářadí - sekery, kalače a ruční pily.

Nejoblíbenější v kategorii

Claber 8107 - Meteopragma 10, 10 zónová řídící jednotka

Rainjet Meteopragma 12, 12ti zónová řídící jednotka od firmy Claber. Toto zařízení je schopné řídit až 12 samostatných výstupů, přičemž současně mohou být akivovány až 3 zónové rozvody. Časovač je také schopný kontrolovat hlavní přídavný ventil a zajistit, že voda bude proudit do rozvodů pouze,...

za
7 990 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenná prodejna

Praha 3 - Žižkov