Zahrada

Dodáváme širokou nabídku produktů pro zahrádkáře a pro práci na zahradě. Nabízíme ruční, elektrické a benzínové nářadí, ale i skleníky, pařeniště nebo přístřešky na dřevo. Nezapomněli jsem ani na odpočinek po práci, můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky zahradního nábytku, lehátek a houpaček. Posezení si můžete zpestřit jídlem připraveným na některém ze zahradních grilů.

Pro péči o trávník můžete vybírat sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, provzdušňovače, vyžínače, posypové vozíky, postřikovače, kultivátory a další. Trávník můžete ochránit pomocí závlahových systémů, postřikovačů a hadic. Pro úklid zahrady použijete fukary nebo vysavače listí, v zimě se na odklizení sněhu hodí sněhová hrabla, či pro náročnější sněhové frézy. Pro úpravu stromů, vyřezávání větví, štípání a nařezání dřeva použijete řetězové pily, plotostřihy, drtiče větví, cirkulárky, štípače dřeva, ale i ruční nářadí - sekery, kalače a ruční pily.

Nejoblíbenější v kategorii

Plůtek zahradní 60cmx3m kov/PH ZE (7ks)

Plůtek zahradní kov/PH, je vhodný doplněk pro vaše předzahrádky a zahrádky. Lze s ním velmi esteticky oddělit záhonky či okrasné rostliny. Výška 60 cm, délka 43 cm. Balení obsahuje 7 ks v celkové délce 3m. Barva zelená.

za
199 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč