Broušení a vrtání

Pro kvalitní vrtání je důležité zvolit vhodný typ vrtáku podle druhu vrtaného materiálu. Připravili jsme pro vás široký výběr stavebních vrtáků, prodloužených vrtáků do kovu, vrtáků do betonu, vrtáků do dřeva, stupňovitých vrtáků, vrtáků do zdi a betonu. V naší nabídce najdete jednotlivé vrtáky i sady vrtáků, dále také nebozezy, sukovníky, záhlubníky, ostřiče vrtáků, vykružovací korunky jednotlivé i sady vykružovacích korunek.

Pro kvalitní řezání nabízíme široký sortiment pilových kotoučů, které jsou velmi odolné a jsou vyrobeny z různých materiálů nejnovějšími metodami ve špičkové kvalitě. V naší nabídce najdete kromě jiných také pilové kotouče Irwin, Festa, Hanibal Pilana a vysoce kvalitní diamantové pilové kotouče včetně redukčních kroužků k pilovým kotoučům.

Abyste při Vaší práci dosáhli dobrého výsledku, nesmíte zapomínat na ostření nástrojů a jejich broušení. K tomuto účelu jsme pro Vás připravili širokou nabídku brusiva a kartáčů - nylonové kartáče, nosiče brusných pláten, koncové kartáče, brusné kotouče, hrnkové kartáče, ostatní brusiva a kartáče, kotouče do brusek, miskové kartáče, řezné kotouče na ocel a nerez, brusná tělíska, plné diamantové kotouče, okružní kartáče, pasty na ventily, segmentované diamantové kotouče, brusné pasty, leštící kotouče a kartáče, brousky, brusná fibrová plátna, brusné paklíky, lamelové kotouče, pásy do ručních brusek, brusné leštící kotouče, brusný papír na dřevo, brusné kotouče na litinu a kámen, brusný papír pod vodu, brusné kotouče na ocel, role brusných papírů, řezné kotouče na litinu a kámen, brusná plátna na kov a dřevo, řezné kotouče na nerez, brusná plátna na kov, řezné kotouče na ocel, adaptéry cop, stopky a ruční drátěné kartáče.

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč