Tvorba zahrady a krajiny

Váš dům, Vaše chata a zahrada jsou místem, kde se můžete cítit bezpečně a odděleni od problémů okolního světa. Může se stát místem klidu, setkávání, čerpání nové energie i aktivního odpočinku. Své zahradě můžete vtisknout atmosféru, která bude příjemná pro Vás i Vaše hosty a kam se budete rádi vracet. S pomocí naší nabídky si můžete vytvořit příjemné prostředí pro práci i odpočinek.

Pro pocit Vašeho bezpečí je důležité oplocení pozemku. K tomuto účelu Vám nabízíme sloupky a vzpěry na oplocení, pletiva a sítě v různém provedení a jako příslušenství zahradní branky, zemní vrtáky, zemní vruty, svorky napínacího drátu a napínáky pletiva.

Důležitá je také péče o Váš trávník. Nakupujte u nás travní směsi, hnojiva, substráty, mulčovací kůry, zavlažovací dlažbu, repelenty, jed na hlodavce, insekticidy, herbicidy a fungicidy.

Každá hospodyňka se ráda pochlubí nádhernou květinovou výzdobou. K tomu účelu jsme pro Vás připravili širokou nabídku truhlíků, květináčů, obalů na květiny a také palisády, lemy na trávníky, plůtky, závěsné kaskády, okenní zahrádky, žardinky, sadbové desky aj.

K odpočinku na zahradě poslouží vhodný zahradní nábytek - skládací zahradní křesla, zahradní židle a podsedáky na židle, zahradní stoly, sady zahradního nábytku, houpačky, servírovací stolky, parkové lavičky, skládací lehátka a plážová křesla.

Sváteční chvíle, chvíle odpočinku a posezení s rodinou či přáteli si můžete zpříjemnit pochoutkami připravenými na grilu. Vyberte si z naší nabídky různých typů grilů a udíren a potřeb pro grilování. 

Za slunečních letních dnů jistě oceníte posezení pod stinným zahradním altánem nebo pod slunečníkem, pocit soukromí Vám zajistí tkané stínící sítě a rohože.

K příjemnému večernímu posezení přispěje vhodné zahradní osvětlení včetně příslušenství.

Součástí tohoto sortimentu jsou také sítě do oken včetně příslušenství, různé typy plachet, pytlů a sáčků, fólií, ochranných sítí a také chemie, teploměry a příslušenství pro zahradní bazény.

Nejoblíbenější v kategorii

Plůtek zahradní 60cmx3m kov/PH ZE (7ks)

Plůtek zahradní kov/PH, je vhodný doplněk pro vaše předzahrádky a zahrádky. Lze s ním velmi esteticky oddělit záhonky či okrasné rostliny. Výška 60 cm, délka 43 cm. Balení obsahuje 7 ks v celkové délce 3m. Barva zelená.

za
199 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč