Schůdky

Schůdky jsou neodmyslitelným pomocníkem v naší domácnosti a kanceláři. Pro svoji stabilitu, nízkou hmotnost a dostatečnou pracovní výšku jsou také využívány na lehčí montážní práce, v různých řemeslných odvětvích, v obchodech, ve skladech, při úklidu apod. Dostatečně široká stupadla zajišťují dostatečný komfort a bezpečné stání. Bezpečné skládací schůdky oceníte např. při česání ovoce, čištění okapů, při vyměně žárovky, věšení záclon a při úklidu. Jsou lehké, praktické, odolné, dobře se udržují a mohou být i vhodným dárkem. Dle potřeby si můžete vybrat schůdky jednostranné, schůdky oboustranné, schůdky s opěrným madlem nebo bez něho, a také schůdky s protiskluzovou úpravou.

Tradiční schůdky pro domácnost, kutily i firmy nabízíme v různých výškách a v různém provedení - hliníkové schůdky skládací jednostranné s madlem s různým počtem stupňů a nosností do 150 kg, ocelové schůdky skládací jednostranné s madlem s různým počtem stupňů a nosností do 150 kg i v protiskluzové verzi, hliníkové schůdky oboustranné bez madla s různým počtem stupňů, hliníkové schůdky s červenými prvky jednostranné s různým počtem stupňů a nosností do 120 kg.

Nejoblíbenější v kategorii

Schůdky ocelové 2 skládací protiskluz. (500mm) nosnost 150kg

Skládací ocelové schůdky jsou praktický doplněk do vaší domácnosti. Jednotlivé stupně jsou potaženy gumou, která zabraňuje uklouznutí. Konstrukce je vyrobena z kulatých trubek natřených práškovou barvou. Pogumovaná rukojeť chrání v případě kontaktu vaše kolena. Rozměr schodu: 38 x 26 cm Počet...

za
829 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 
  • 1
  • 2
 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice