Doplňky na zahradu

Připravili jsme pro Vás několik doplňků, které vám pomohou při práci na zahradě. Mezi nimi najdete čističe okapů, zahradní válce, posypové vozíky a rozmetače hnojiva, zahradní mřížky, zahradní vozíky, spirálové tyče k rostlinám, srážkoměry, držáky na nářadí, doplňky k vázání rostlin, bambusové tyče, opěrky na popínavé rostliny, klekátka a podložky na zahradu, sběrače listí a trávy, popisky k rostlinám a sběrače odpadů. Do ostatního příslušenství na zahradu jsou zařazeny prodlužovačky, prodlužovací kabely a prodlužovací kabely na cívce.

Samostatnou část zboží tvoří potřeby pro kempování - stany, matrace a podložky, kotlíky, propanbutanové láhve, lampy, vařiče a teplomety na propan-butan, ventily k propanbutanovým lahvím, sada připojení spotřebičů k propanbutanovým láhvím, plynové kartuše, hadice na plyn a plynová těsnění.

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 52184 - zápřažný vozík

HECHT 52184 je skutečně mutlifunkční vozík, který zastane spoustu práce nejen v zahradě.  Korbu vozíku tvoří ocelový rám s výpletem, rozměry korby jsou  délka 96 x šířka 50 x výška 40 cm. Pro převážení sypkých materiálů je vozík dodáván s plachtou ve tvaru velké tašky, kterou je možné...

za
2 290 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava zdarma

při nákupu nad 10 000 Kč

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč