Dětské zboží

Udělejte radost také svým dětem a pořiďte jim zboží z našeho dětského sortimentu. V létě si děti a rády hrají na zahradě. Proto jim jistě vykouzlí úsměv na rtech něco z našeho dětského zahradního programu. Protože rády napodobují práci dospělých, jistě ocení něco ze sortimentu dětského nářadí. Skvělou atrakcí jsou jistě také skákací nafukovací hrady, dětské bazénky a hračky do vody nebo dětské zahradní pomůcky.

Ze zimního sortimentu nabízíme sáňky, boby, sáňkovací talíře a lopaty nebo lyže pro děti.

Po náročném hraní se děti rády osvěží - u nás můžete objednat hrnečky pro děti a párty brčka.

Určitě oceníte také nabídku vaniček, koupelnových lehátek, stoliček, nočníků a WC sedátek pro naše nejmenší. Mezi oblíbené hračky pro děti patří také dětská šlapací autíčka a akumulátorové dětské tříkolky, čtyřkolky či motorky.

Myslíme i na bezpečnost dětí. Nabízíme různé druhy dětských pojistek, jako např. záslepky elektrických zásuvek, úhlové zámky, skříňové zámky, univerzální zámky nebo šuplíkové zámky.

 

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 59000 - dětská motorová pila

Dětská řetězová pila, která si svým zpracováním nezadá se skutečnou pilou. Napájena je trojicí AA tužkových baterií, u madla je vybavena stejným elektrickým spínačem jako opravdová pila. Stačí spínač zapnout, zatáhnout za startovací táhlo a ozve se zvuk skutečné motorové pily. Po stisknutí...

za
349 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč