Dětský zahradní program

Skákací hrady jsou vítanou atrakcí pro děti a poskytují dětem dlouhé hodiny nekončící zábavy. Je možné je použít jak v interiéru, tak i venku. Při venkovním použití je třeba dbát na to, aby plocha umístění byla rovná a bez ostrých předmětů. Ideální je použití geotextilní podložky. Skákací hrady podporují pohybovou aktivitu dětí. Kromě různých typů skákacích hradů najdete v naší nabídce také nafukovací multifunkční hřiště.

V dětském nafukovacím bazénu Vaše děti zažijí spousty legrace a poskytne jim chladivé osvěžení v horkých letních dnech. Vyberte si z naší nabídky nafukovacích bazénů standardních kulatých, ale také obdélníkových tvarů.

Pokud chcete zabavit svoje děti při práci na zahradě nebo v dílně, pořiďte jim dětské nářadí. Malé pomocníky jistě potěší dětské hrábě, lopatky, rýče, lopatky na uhlí, motyčky, košťata, sady nářadí a především dětská sekačka na trávu a dětská motorová pila.

Sortiment je doplněn dětskými zástěrami, kloboučky, nákoleníky a taškami.

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 59000 - dětská motorová pila

Dětská řetězová pila, která si svým zpracováním nezadá se skutečnou pilou. Napájena je trojicí AA tužkových baterií, u madla je vybavena stejným elektrickým spínačem jako opravdová pila. Stačí spínač zapnout, zatáhnout za startovací táhlo a ozve se zvuk skutečné motorové pily. Po stisknutí...

za
349 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč