Zavlažování zahrady

Zavlažováním nahrazujeme nebo doplňujeme nedostatek dešťových srážek vodou z jiného zdroje za účelem pěstování plodin nebo rostlin. Vzhledem ke stále častějším dlouhotrvajícím obdobím sucha u nás se stalo zavlažování opravdovou nutností.

Sudy a barely slouží k zachycení dešťové vody v období srážek a jejímu uchování pro období sucha. Ruční zalévání obstaráte pomocí konve. Práci se zavlažováním Vám usnadní naše široká nabídky závlahových systémů, spojek a adaptérů k hadicím, hadic včetně příslušenství, postřikovačů, rozprašovačů a příslušenství.

Důležitý je také výběr vhodného zahradního čerpadla. V naší nabídce najdete ruční čerpadla, kalová čerpadla, ponorná čerpadla, povrchová čerpadla, sací koše a příslušenství.

Kromě toho nabízíme také kanystry, kropítka, sudy na zelí, vědra na vodu, naběračky na močůvku a vysokotlaké čističe.

Nejoblíbenější v kategorii

Claber 90200 - colibri startovací sada

Startovací sada podzemního zavlažovacího systému vhodná pro malé zahrady a terasy do 50 m2. Systém Claber Colibri tak přináší veškeré výhody podzemního zavlažování, jako je pohodlí, úspora vody, kvalitní závlaha a tím i prosperující trávník a ostatní rostliny do menších pozemků, zahrádek včetně...

za
2 390 Kč
(s DPH)
 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč