Zavlažování zahrady

Zavlažováním nahrazujeme nebo doplňujeme nedostatek dešťových srážek vodou z jiného zdroje za účelem pěstování plodin nebo rostlin. Vzhledem ke stále častějším dlouhotrvajícím obdobím sucha u nás se stalo zavlažování opravdovou nutností.

Sudy a barely slouží k zachycení dešťové vody v období srážek a jejímu uchování pro období sucha. Ruční zalévání obstaráte pomocí konve. Práci se zavlažováním Vám usnadní naše široká nabídky závlahových systémů, spojek a adaptérů k hadicím, hadic včetně příslušenství, postřikovačů, rozprašovačů a příslušenství.

Důležitý je také výběr vhodného zahradního čerpadla. V naší nabídce najdete ruční čerpadla, kalová čerpadla, ponorná čerpadla, povrchová čerpadla, sací koše a příslušenství.

Kromě toho nabízíme také kanystry, kropítka, sudy na zelí, vědra na vodu, naběračky na močůvku a vysokotlaké čističe.

Nejoblíbenější v kategorii

Claber 8107 - Meteopragma 10, 10 zónová řídící jednotka

Rainjet Meteopragma 12, 12ti zónová řídící jednotka od firmy Claber. Toto zařízení je schopné řídit až 12 samostatných výstupů, přičemž současně mohou být akivovány až 3 zónové rozvody. Časovač je také schopný kontrolovat hlavní přídavný ventil a zajistit, že voda bude proudit do rozvodů pouze,...

za
7 990 Kč
(s DPH)
 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenná prodejna

Praha 3 - Žižkov