Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe, nebo jinak vysokotlaké myčky, jsou perfektním pomocníkem při úklidu kolem domu. Díky vysokému tlaku docílíte několikanásobně vyššího čistícího účinku než s běžnou hadicí. Jsou vhodné jak pro čištění teras a chodníků, tak pro čištění fasád, plotů či třeba aut.

V naší nabídce si můžete vybrat z několika kvalitních vysokotlakých myček HECHT o různých výkonech. Kromě elektrických myček nabízíme také motorové myčky, nezávislé na elektrické energii. Čím větší je tlak, tím snadněji se zbavíte nečistot. Použití čističů je velmi jednoduché a praktické. K myčkám je dodávána kvalitní tlaková hadice s pistolí, která je vybavena variotryskou, což umožňuje snadné nastavení tlaku proudu vody dle Vaší potřeby. 

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 317 - vysokotlaká myčka

Oblíbená domácí elektrická tlaková myčka s příslušenstvím za skvělou cenu pro příležitostné čištění například: automobilů, motocyklů, jízdních kol, přívěsů, dlažeb, fasád, venkovních oken a dveří, střechy, bazénu, skleníku, nebo zahradního nábytku. Myčka má příkon 1600 W a díky 3 metrovému...

za
1 599 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice