Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe, nebo jinak vysokotlaké myčky, jsou perfektním pomocníkem při úklidu kolem domu. Díky vysokému tlaku docílíte několikanásobně vyššího čistícího účinku než s běžnou hadicí. Jsou vhodné jak pro čištění teras a chodníků, tak pro čištění fasád, plotů či třeba aut.

V naší nabídce si můžete vybrat z několika kvalitních vysokotlakých myček HECHT o různých výkonech. Kromě elektrických myček nabízíme také motorové myčky, nezávislé na elektrické energii. Čím větší je tlak, tím snadněji se zbavíte nečistot. Použití čističů je velmi jednoduché a praktické. K myčkám je dodávána kvalitní tlaková hadice s pistolí, která je vybavena variotryskou, což umožňuje snadné nastavení tlaku proudu vody dle Vaší potřeby. 

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 323 - vysokotlaká myčka

Vysokotlaká myčka pro domácí mytí automobilů, motocyklů, fasád, teras bazénů, chodníků apod. Příkon myčky je 2200 W, díky čemuž dosahuje tlaku až 165 bar. Průtok je 480 l/hod. Myčka je vybavena variotryskou, se kterou snadno nastavíte požadovaný proud vody. Proud je tak možné smeřovat pod velkým...

za
3 290 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

  • 1
  • 2
 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice