Kamna, sporáky a ohřívače

Připravili jsme pro Vás opravdu širokou nabídku kamen, sporáků a ohřívačů od různých výrobců pro Váš domov, ale také chaty a chalupy.

Kamna se používají k vytápění nebo vaření a pomohou Vám vytvořit to pravé teplo domova.

Krbová kamna Euro Teplo s plechovým pláštěm na dřevo nebo dřevěné brikety o výkonu 7-8 a 9-11 kW umožňují dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.

Kamna Eurometalgroup o výkonu 4-6 kW jsou oblíbená u chatařů a chalupářů.

Kamna Vlna jsou kamna na dřevo nebo dřevěné brikety a jsou určena k vytápění obytných, rekreačních a provozních objektů a mají výkon 11-16 kW.

Kamna a krbová kamna Wamsler, vyrobená z kvalitní litiny, na dřevo, brikety nebo uhlí o výkonu 4-8 kW slouží k nepřetržitému provozu po dobu 24 hodin a na většině typů je na vrchní litinové plotně kamen možný ohřev potravin.

Krbová kamna Tim Sistem s ocelovým pláštěm na dřevo a dřevěné brikety o výkonu 7-8 kW mají  vysoký výkon a jednoduchou obsluhu, která vás velmi rychle zahřejí v každém interiéru.

Kamna na PB KOMBI elektro/plyn mají kombinované vytápění, na elektřinu a propan-butan. Můžete je zapojit na elektrické napájení 230 V nebo na propan-butanové lahve. Mezi výhody patří zejména jejich výkon a použití v místech, kde není možno zajistit jiný zdroj s bezpečnostními prvky jako je strážce plamene.

Kamna na biolíh Vám dopřejí útulnou atmosféru domova prohřátou přírodním ohněm, i když bydlíte v bytě či domě a nemáte komín. Nevyžadují žádnou údržbu a lze je snadno upevnit na stěnu nebo postavit na stůl. Jsou vyrobeny z nerezavějící oceli.

Elektrická krbová kamna zútulní každou domácnost a mohou být zapnuta nezávisle na topení.

Litinová krbová kamna Igotherm na dřevo a uhlí o výkonu 4-6 kW, 7-8 kW, 9-11 kW a 12-16 kW jsou vhodná především na chaty a chalupy.

Ocelová kamna se šamotovým topeništěm a litinovým roštem Thorma na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety o výkonu 4-6, 6-8 kW jsou také vhodná na chaty a chalupy.

Krbová kamna s plechovým pláštěm Euroteplo na dřevo nebo dřevěné brikety o výkonu 7-8 nebo 9-11 kW se vyznačují velmi rychlým a účinným přenosem tepla do prostoru.

V naší nabídce najdete také velký výběr sporáků na tuhá paliva včetně příslušenství.

Sporáky Alfa Plam na dřevo a uhlí se vyznačují kvalitní konstrukcí, jednoduchou obsluhou a moderním designem. Sporáky jsou vybaveny pečícími plechy, praktickou hrazdou i víkem plotny.

Sporáky KVS na hnědé uhlí či dřevo jsou obloženy smaltovanými plechy v různých barvách a jsou konstrukčně řešeny tak, že je lze zastavět do kuchyňské linky, protože jsou velmi dobře tepelně izolovány na bocích a na zadní straně.

Sporáky Kovoplast jsou spotřebiče na tuhá paliva, určeny hlavně pro vaření, pečení a vytápění v rekreačních chatách, chalupách a menších domácnostech.

Sporáky Wamsler na dřevo, ekobrikety nebo hnědouhelné brikety mají pečící troubu umístěnou v dolní části sporáku. Topeniště je nahoře a uprostřed je popelník. Plotna je ocelová.

Sporáky Thorma na tuhá paliva mají smaltovaný povrch a dvoudílná varná plotna je z ocelového plechu.

Žádná kamna nemohou existovat bez komína. Pokud si plánujete pořídit kamna, měli byste si promyslet, jak bezpečně napojíte komín a odvedete spaliny z kamen. Jednotlivé součástky si vyberete v naší nabídce. Najdete zde roury silnostěnné s otvorem i s klapkou, roury slabostěnné, růžice, zděře slabostěnné, kolena slabostěnná, přechody do komína silnostěnné, trubkové redukce silnostěnné, redukce do komína s těsnící šňůrou a silnostěnné, víčka silnostěnná, růžice silnostěnné, zděře silnostěnné, kolena silnostěnná 45 st i s otvorem, výměníky tepla, kolena silnostěnná 90 st, komínové stříšky, kolena silnostěnná 90 st i s otvorem a měděná nebo niklová víčka.

Součástí nabídky jsou také pařáky včetně náhradních dílů a příslušenství, které slouží k tepelné úpravě krmiv pro domácí zvířata, k ohřevu vody, vaření brambor či řepy a k přípravě jídel na zabijačkách. Pařáky jsou složeny ze spodního dílu - topeniště - často vyráběného z plechu, který je opatřen nespalitelným nátěrem, a z horního dílu - nádoby, která je buď pozinkovaná, nebo smaltovaná. Pařáky využívají hlavně tuhá paliva, tedy uhlí, brikety, dřevo, rostlinné zbytky, piliny apod.

Nejoblíbenější v kategorii

Nástavec prodlužovací 7m/M12

Prodlužovací nástavec rourových kartáčů 7 m/M12. délka: 7 mzávit M12

za
249 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč