Ochranné prostředky a pracovní oděvy

Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou ochranné prostředky a pracovní oděvy. Volbou vhodných oděvů se můžete při práci cítit pohodlně a díky ochranným prostředkům zvýšit svoji bezpečnost při práci a ochránit si svoje zdraví.

Důležitý je také výběr vhodné pracovní obuvi. Nabízíme Vám široký výběr vysoké i kotníkové pracovní obuvi, holínek, zateplených holínek, pantoflí, sandálů, galoší, a také návleky na boty nízké i vysoké a vysoké vložky do bot.

Správným výběrem ochranných pracovních rukavic bezpečně a pohodlně zvládnete svoji práci a uchráníte své ruce před nepříjemnými úrazy. Vybírejte rukavice odolné proti propíchnutí a prořezání, povrstvené rukavice, textilní rukavice, celokožené rukavice, kombinované pracovní rukavice, dielektrické rukavice, jednorázové rukavice, kovové rukavice, rukavice proti chladu, tepelně odolné rukavice, rukavice pro svářeče, rukavice proti chemickým vlivům, rukávníky a doplňky k pracovním rukavicím -např. klipsy na rukavice.

Ochranné oděvy patří mezi nejdůležitější ochranné pracovní prostředky a nabízíme je v široké škále použití i cenových relací. Mezi ochranné oděvy patří bundy, vesty, kalhoty, montérkové oděvy, speciální ochranné oděvy, oděvy pro gastro, výstražné oděvy, oděvy do deště, trička, polokošile, košile, mikiny, termoprádlo, čepice, ponožky a pásky do kalhot.

Ochranné brýle a štíty jsou základním bezpečnostním prvkem a slouží k ochraně očí a obličeje. V naší nabídce naleznete kvalitní ochranné brýle, uzavřené ochranné brýle, ochranné masky pro svářeče, ochranné štíty a doplňky k brýlím.  

Proti padajícím předmětům Vás ochrání bezpečnostní čepice, bezpečnostní přilby a také vystýlky k přilbě, držáky štítů k přilbě, nálepky na přilbu, zástěrky k lesnickým kompletům aj.

Ochranu dýchacích cest Vám zajistí respirátory, masky proti prachu a dýmu, polomasky proti prachu a filtry vzduchu, které naleznete v našem sortimentu včetně příslušenství.

Vhodné pro práci ve výškách a nebezpečném prostředí jsou bezpečnostní postroje. Jejich důležitou součástí jsou kompletní bezpečnostní postroje včetně příslušenství, polohovací pásy, kotvy k postrojům, karabiny k postrojům, tlumiče pádů a lana k bezpečnostním postrojům.

Při práci v hlučném prostředí je velmi důležité ochránit si svůj sluch a pořídit si vhodné prostředky pro ochranu sluchu, jako jsou ochranná sluchátka, komunikační sluchátka a špunty do uší.

Mezi doplňky k pracovním oděvům a ochranným předmětům jsme zařadili také čelové svítilny, chrániče na kolena, speciální tašku na opasek se suchým zipem, která ochrání láhev od vnějších znečištění, set s roztokem při zasažení oka, ochranné návleky, obaly na oděvy aj.

Ke zvýšení bezpečnosti přispívají také bezpečnostní tabulky oznamovací, tabulky zákazové a silniční značení - silniční pásky a výstražné kužely.

Neváhejte si vybrat také z naší nabídky pracovních stolů, pracovních židlí a speciálních fólií perlinka a kašírovacích fólií. 

Nejoblíbenější v kategorii

JAY rukavice kombinované - 10

Rukavice z vepřové lícovky v dlani s podšívkou a z bavlněné tkaniny na hřbetu a manžetě.

za
81 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice