Zámky, kování a schránky

Nabízíme interiérové a exteriérové kování, zámky, schránky a široký sortiment kovových doplňků v různém provedení a velikostech pro Vaši domácnost, dům, dílnu, garáž i zahradu.

Náš sortiment zboží zahrnuje schránkové, nábytkové, lankové, visací, vratové, zadlabávací a ostatní zámky, vložky, klíče a visací zámky, dále také dveřní stavěče pro zajištění otevřeného dveřního křídla a spolehlivé dveřní zavírače, konzole, háky a držáky. Poštovní schránky jsou vhodné pro umístění k rodinným domům, plotům i do panelákových domů a jsou vyrobeny z odolných materiálů.

Jistě oceníte také naši širokou nabídku kování, dveřních klik a štítů. Výběrem vhodného typu bezpečnostního kování, které je opatřeno bezpečnostními prvky, znesnadňuje jeho odvrtání a chrání  proti vylomení či odvrtání cylindrické vložky, si zvýšíte bezpečnost svého domova, stejně jako nákupem vhodné petlice, uzamykatelné závory nebo zástrče. Svoje cennosti navíc ochráníte vhodnou pokladnou nebo trezorem.

V naší nabídce najdete také žebříkové, tyčové, nábytkové, bednové, pružinové, vratové a brankové, okenní, dveřní a ostatní závěsy, rozličné druhy úchytů, věšáků a madel i domovní čísla. Náš sortiment doplňují kolečka k nábytku, háčky a háky, karabinové spony a další příslušenství, jako např. dveřní kukátka, řetězové pojistky, těsnění do oken a dveří, těsnící lišty pod dveře, ochrany podlah, šrouby, podložka a vložky, pružiny, podpěry, tlumiče klik a nárazů.

Nejoblíbenější v kategorii

věšák

kovový věšák s motivem králíků

za
155 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč