Šňůry, lana a popruhy

Šňůry, lana a popruhy mají široké využití v domácnosti, při sportu, ve stavebnictví, v průmyslu, v obchodě aj.

Šňůry mají většinou okrouhlý tvar a vyrábějí se různými technologiemi, buď standardní většinou z polyamidu, polyesteru, polypropylenu, konopí, bavlny a lnu nebo speciální s mimořádně vysokou pevností nebo odolností pro speciální účely. Podle potřeby si můžete vybrat v naší nabídce šňůry pletené i stáčené, z umělých i přírodních materiálů, bílé i barevné, s duší i bez duše, v různých tloušťkách a délkách, k různým účelům použití.

Lana se používají v mnoha oborech lidské činnosti. Slouží především ke svazování předmětů, k zavěšování a zdvihání břemen, k zajišťování stability výškových staveb, k vlečení vozidel nebo k napínání sítí a řadě dalších činností. Nabízíme Vám lana z přírodních i umělých materiálů, stáčená i pletená, s duší i bez duše, v různých tloušťkách a délkách, v různém barevném provedení a také gumová lana.

Popruhy se vyrábějí většinou tkaním z různých materiálů, mají vysokou pevnost v tahu a nízkou tažnost. Používají se k přenášení objemných nebo těžkých předmětů a jako tažné, nosné, upínací, bezpečnostní, hnací a dopravní pásy. V naší nabídce máme barevné popruhy z polyfenylvinylu v různých délkách a tloušťkách.

U nás si můžete koupit také autolano, které by nemělo chybět ve výbavě žádného vozidla.

Motouzy se používají především k balení a také se vyrábějí z přírodních nebo umělých materiálů. Také je najdete v našem sortimentu v různém provedení. Nechybí upínací pásy s ráčnou různé délky a na různé zatížení, ani upínadla. 

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč