Vzduchové pistole a příslušenství

Stříkací pistole umožňuje na rozdíl od klasického natírání štětcem nebo válečkem precizní nanášení barev bez zanesení jakýchkoliv nečistot. Do našeho sortimentu jsme zařadili několik typů stříkacích pistolí horních, určených pro řemeslo, domácnost a průmysl, s pracovním tlakem 5 barů - max 8 barů, kde velikost trysek je nastavena pro perfektní krytí.

Součástí našeho sortimentu jsou ofukovací pistole, které Vám spolehlivě poslouží při čištění strojů, nebo dílenského vybavení od pilin či prachu. Vybírat můžete ofukovací pistole  s krátkou hubicí nebo s dlouhou hubicí, umožňující zavést proud vzduchu do těžko přístupných míst. Ofukovací pistole bývají nejčastěji vyrobeny ze slitin hliníku. Přívod vzduchu je zajištěn připojením přes rychlospojku.

Do této kategorie jsme zařadili také pistoli foukací s manometrem, která je určena k snadnému plnění stlačeným vzduchem, například pneumatik automobilů, kol atd., a také 5-dílnou kompresorovou sadu.

Objednávat můžete také hadicové objímky a spojky, hustící šroubovací koncovky na hadici, rozdvojky, roztrojky, nátrubky, redukce, vsuvky s vnitřním i vnějším závitem, rychlospojky s vnitřním i vnějším závitem, redukce a hadicové spirály se šroubením. 

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč