Vzduchové pistole a příslušenství

Stříkací pistole umožňuje na rozdíl od klasického natírání štětcem nebo válečkem precizní nanášení barev bez zanesení jakýchkoliv nečistot. Do našeho sortimentu jsme zařadili několik typů stříkacích pistolí horních, určených pro řemeslo, domácnost a průmysl, s pracovním tlakem 5 barů - max 8 barů, kde velikost trysek je nastavena pro perfektní krytí.

Součástí našeho sortimentu jsou ofukovací pistole, které Vám spolehlivě poslouží při čištění strojů, nebo dílenského vybavení od pilin či prachu. Vybírat můžete ofukovací pistole  s krátkou hubicí nebo s dlouhou hubicí, umožňující zavést proud vzduchu do těžko přístupných míst. Ofukovací pistole bývají nejčastěji vyrobeny ze slitin hliníku. Přívod vzduchu je zajištěn připojením přes rychlospojku.

Do této kategorie jsme zařadili také pistoli foukací s manometrem, která je určena k snadnému plnění stlačeným vzduchem, například pneumatik automobilů, kol atd., a také 5-dílnou kompresorovou sadu.

Objednávat můžete také hadicové objímky a spojky, hustící šroubovací koncovky na hadici, rozdvojky, roztrojky, nátrubky, redukce, vsuvky s vnitřním i vnějším závitem, rychlospojky s vnitřním i vnějším závitem, redukce a hadicové spirály se šroubením. 

Značky: 

Vše

 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenná prodejna

Praha 3 - Žižkov