Manipulační technika

Manipulační technika slouží k manipulaci s těžkými předměty v kancelářích, ve výrobních halách, ve skladech, dílnách a při přepravě materiálu.

Rudl je manipulační prostředek, který je levný a dostupný, s jednoduchou obsluhou. Je vyroben z trubkové konstrukce, nahoře je opatřen rukojetí, dole má kolmou plošinku na náklad a je osazen dvěma koly. V naší nabídce naleznete rudly pro přepravu zavazadel, popelnic, na přepravu materiálu, rudl schodišťový, rudl skládací, s pevnými i nafukovacími kolečky.

Ruční vozíky jsou určeny převážně pro přepravu menších nákladů. Mezi ně patří dvoukoláky s krabicovou korbičkou s pletivem a dvěma samostatně zavěšenými koly. Má opěru pro udržení stability při parkování. Ovládá se pomocí madla a má dobrou stabilitu, i když naložený materiál není souměrný. Je vhodný pro přepravu materiálu, na nákupy i na zahradě. Jistě si vyberete z naší nabídky dvoukoláků z různých materiálů, v různých velikostech a provedení, s různou nosností. Kromě dvoukoláků najdete v naší nabídce vozíků také např. vozík pro přepravu popelnic, PB lahví, sudů, aj., vozík dvoukolový na přepravu zavazadel a vyšší vozík přepravní bez brašny.

Kolečka jsou jednokolová vozidla, slouží pro manuální přepravu materiálu. Používají se převážně pro přepravu zeminy, cihel, písku, odpadu a listí. V naší nabídce najdete zahradní i stavební kolečka v různém provedení, s různou nosností a s plnými nebo nafukovacími kolečky.

Součástí našeho sortimentu je také příslušenství k vozíkům, pláště na vozíky, duše na vozíky, náhradní kolečka, náhradní díly ke kolečkům a náhradní kolečka k rudlům.

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice