Zahradní stroje a nástroje

Zahradní stroje a nástroje jsou zařízení přizpůsobené k provádění zahradnických prací. Mezi nejjednodušší patří ruční nářadí a mezi nejkomplikovanější motorové nářadí.

Naše nabídka zahrnuje nářadí, nástroje a stroje, které Vám poskytnou možnost komplexní a kvalitní péče o Vaši zahradu.

Usnadněte si těžkou práci na zahradě. Zbavte se starého a tupého nářadí a kupte si u nás nové kvalitní nářadí, jako např. rýče, krumpáče, lopaty, hrábě včetně příslušenství, kosy a srpy, sekery, kalače, pilky a zahradní nože, štípače dřeva, vidle, zahradnické nůžky, klíny, mačety a zahradní ruční nářadí - kypřiče, vytrhávače plevele, nože a vypichovače na plevel, sázecí lopatky, řádkovače, sázecí kolíky, česáčky na ovoce a borůvky, hrabičky, lesnické lopatky, háky a kleště, drápky, sázeče cibulovin, ruční kultivátory, provzdušňovače zeminy, rozmělňovače zeminy, plečky, okopávačky, sekeromotyky a motyky.

Výběrem vhodné sekačky, např. elektrické nebo benzínové, lištové nebo bubnové, s pojezdem či bez pojezdu, vřetenové nebo ruční sekačky a také vyžínače pro místa, kam se s klasickou sekačkou nedostanete, zajistíte kvalitní péči o Váš trávník. Pro uložení trávy zvolte vhodný kompostér.

S úklidem zahrady Vám pomohou v zimním období sněhové frézy a nástroje pro odklízení sněhu, v ostatním období zametací stroje, fukary a vysavače listí, drtiče větví. Na úklid a přenášení trávy a listí vám poslouží vhodný koš.

K pravidelnému zastřihování nezkrotné zeleně a živých plotů použijte motorové a elektrické křovinořezy, plotostřihy nebo nůžky na živý plot.

 Velkým pomocníkem jsou zahradní kultivátory, vertikutátory a traktory, díky kterým ušetříte čas i spoustu námahy.

Nejoblíbenější v kategorii

Rolkultivátor bez násady PROFI český výrobek

Rolkultivátor se užívá pro prokypření půdy.

za
279 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč