Pasti na myši

Past na myši je speciálním typem zvířecí pasti primárně určená k chytání myší. Existuje několik druhů pastí na myši, z nichž má každá své výhody a nevýhody. Představíme Vám několik druhů pastí, které naleznete v naší nabídce a můžete si vybrat tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

Klasická natahovací past je jednoduchý přístroj s pružinou a mechanismem, který slouží k uvolnění natažené příklopky. Pokud se myš dotkne návnady, která je umístěna na spouštěcím mechanismu, dojde k velmi rychlému a silnému sklapnutí pasti a usmrcení myši.

Čelisťová past se skládá ze dvou plastových čelistí svírajících se pomocí vinuté pružiny a spouštěcího mechanismu uvnitř čelistí, kde se vkládá návnada. Sklapnutí čelistí myš zachytí, případně rovnou usmrtí.

Železnou klešťovou past na krtky, hryzce a polní myši tvoří zubaté kleště se silnou pružinou, které jsou rozevřeny a zajištěny pojistným plechem. Hlodavec při svém pohybu chodbami na past narazí a ta jej sevře. 

Typem pastí, které nechají myš naživu a můžete ji vypustit zpět do přírody jsou klecová past a trubková past. Klecová past je klícka, která dovoluje myši vlézt dovnitř, ale ven už ne. Trubková past funguje na principu průchozí trubky, která je z obou stran opatřena klapkami. Myš se dostane dovnitř, ale klapky ji už nepustí ven. Věříme, že si vyberete tu pravou pro Vás!

Nejoblíbenější v kategorii

Past na myši domečková kov.

Drátěná domečková past na myši, do které lze na jednu návnadu chytit několik živých myší.

za
64 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč