Sporáky KVS MORA

Sporák na tuhá paliva MORA může být v domácnosti dobrým řešením pro vaření i topení. Takový sporák lze používat k přípravě pokrmů, a přitom získávat teplo k ohřevu, jestli ne celého rodinného domu, tak určitě několika místností v něm.

Sporáky na pevná paliva pracují na principu spalování uhlí, dřeva, dřevěných briket nebo pelet. I když v posledních letech význam uhlí jako paliva pro individuální využití v domácnostech klesá, význam dřeva byl zachován, a poptávka po něm neustále roste. Moderní sporáky na pevná paliva jsou určeny především k přípravě pokrmů a tím pádem patří ke kuchyňskému vybavení. Zároveň s tím jejich schopnost vytápět poměrně velký prostor z nich činí také přijatelný zdroj tepla.

Připravili jsme pro Vás nabídku sporáků na tuhá paliva MORA včetně náhradních dílů a příslušenství - plát s víkem, rošt horní a rošt spodní otočný ke sporákům na tuhá paliva MORA.

Nejoblíbenější v kategorii

Sporák MORA 6kW L BÍ 9103.1112 bv,zv

Sporák na tuhá paliva KVS Mora 9103.1112 levý KVS Moravia má troubu s prosklenými dvířky, které jsou vybavené teploměrem. Trouba je velká s vynikající pečící schopností. Rozměrné topeniště snadno přestavitelné na letní a zimní provoz (vyjímatelný horní rošt). Účinnost: 70 - 80 % Výkon: 6...

za
19 990 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč