Vybavení dílny

Součástí každé dílny je dílenské vybavení. Díky našemu sortimentu získáte úložné prostory do vaší dílny. Nářadí přehledně uložíte a můžete nakoupit také ostatní nářadí do dílny.

V kategorii úložných prostor do dílny si můžete vybrat ukládací bedny a zásuvky, multiboxy, opasky a hřebíčenky, kufry na nářadí, kovové závěsné ukládací skříňky, regály, krabičky a přepážky, ukládací skříňky, organizéry a organizéry plné spojovacího materiálu.

Ostatní nářadí do dílny ukrývá elastická protahovací pera, razidla, tyčové výsečníky, důlkovače, průbojníky a hlavičkáře, mazací lisy, hadice a spojky, sponkovačky a spony, sklenářské držáky, řezáky skla a další.

Mytí, malbu nebo nafukování pneu Vám usnadní vzduchové pistole a jejich příslušenství.

Pro pevné uchopení předmětů a jejich držení použijete svěrky, svěrky quick grip, truhlářská ztužidla, stahováky čepů, stahováky, čelisti York, ruční svěráky pod vrtačku, stojánkové svěráky, otočné svěráky, standardní svěráky, pravoúhlé svěráky a sety kovových svěrek.

Pokud potřebujete zvednout těžké předměty, budou se Vám hodit zednické kladky, lité kladky, lanové kladky, lanové napínáky, stavitelné podpěry, hřebenové zvedáky, řehtačkové zvedáky, řetězové zvedáky nebo hydraulické zvedáky.

Značky: 

Vše

 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenná prodejna

Praha 3 - Žižkov