Vybavení dílny

Součástí každé dílny je dílenské vybavení. Díky našemu sortimentu získáte úložné prostory do vaší dílny. Nářadí přehledně uložíte a můžete nakoupit také ostatní nářadí do dílny.

V kategorii úložných prostor do dílny si můžete vybrat ukládací bedny a zásuvky, multiboxy, opasky a hřebíčenky, kufry na nářadí, kovové závěsné ukládací skříňky, regály, krabičky a přepážky, ukládací skříňky, organizéry a organizéry plné spojovacího materiálu.

Ostatní nářadí do dílny ukrývá elastická protahovací pera, razidla, tyčové výsečníky, důlkovače, průbojníky a hlavičkáře, mazací lisy, hadice a spojky, sponkovačky a spony, sklenářské držáky, řezáky skla a další.

Mytí, malbu nebo nafukování pneu Vám usnadní vzduchové pistole a jejich příslušenství.

Pro pevné uchopení předmětů a jejich držení použijete svěrky, svěrky quick grip, truhlářská ztužidla, stahováky čepů, stahováky, čelisti York, ruční svěráky pod vrtačku, stojánkové svěráky, otočné svěráky, standardní svěráky, pravoúhlé svěráky a sety kovových svěrek.

Pokud potřebujete zvednout těžké předměty, budou se Vám hodit zednické kladky, lité kladky, lanové kladky, lanové napínáky, stavitelné podpěry, hřebenové zvedáky, řehtačkové zvedáky, řetězové zvedáky nebo hydraulické zvedáky.

Nejoblíbenější v kategorii

Skříňka 3 velikosti 45m,2s,1v 6744 30,5x55cm kov.

Kovová ukládací skříňka s plastovými zásuvkami 3 velikostí je vhodná pro přehledné skladování drobných předmětů a součástek. Zásuvky: 45 malých, 2 střední, 1 velká.

za
859 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč