Domácí potřeby

Prohlédněte si na naši širokou nabídku domácích potřeb, která zahrnuje nástroje a pomůcky pro domácnost a pro různé domácí práce.

Hospodyňky jistě ocení náš sortiment pro žehlení a sušení prádla, který zahrnuje žehlicí prkna, kolíčky na prádlo, háčky a věšáky, ramínka, šňůry na prádlo a různé typy závěsných, skládacích, vysouvacích, stropních a balkónových sušáků.

K méně oblíbeným činnostem v domácnosti patří úklid. Práci si usnadníte nákupem vhodných úklidových prostředků, u nás si vyberete smetáčky a lopatky, košťata, smetáky včetně tyčí, mopy a nástavce, utěrky a hadry, prachovky a stěrky, houby a houbičky, kartáče a kartáčky a drátěnky.

Regály a stojany jsou vhodným řešením pro přehledné uspořádání věcí a úsporu místa. Podle typu a druhu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, jsou nepostradatelnými doplňky v domácnostech, na chatách i chalupách, a také pro uložení drobného materiálu ve skladech a dílnách. V našem sortimentu najdete klasické regály, rohové regály, vozíky, závěsné odkladače na police, stojany a poličky na příbory, stojany na vařečky, stojany na kuchyňské utěrky, držáky na kuchyňské utěrky a stoličky.

Za deštivého počasí oceníte odkapávače na obuv a rohože. Součástí tohoto sortimentu jsou také umělohmotné i kovové lžíce na obuv, tkaničky do bot, látkové a plastové nákupní tašky a nákupní tašky s kolečky.

Nejoblíbenější v kategorii

dárková sada

dvě misky na korek a dvoje ubrousky

za
355 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč