Instalatérský materiál

Připravili jsme pro Vás kompletní nabídku pro snadnou a rychlou instalaci rozvodů a odpadů.

Náš široký sortiment obsahuje různé druhy hadic a hadiček z rozličných materiálů, jako např. nerezové hadičky, plynové připojovací hadice, pračkové napouštěcí i vypouštěcí hadice a přívodní hadičky. K rozdělovačům nabízíme také elektrotermickou hlavici pro rozdělovače, podomítkovou skříň rozdělovače, čerpadlovou sestavu, elektrický pohon pro ventily, šroubení, těla rozdělovačů a termostatickou sestavu pro rozdělovače bez čerpadla a rozdělovače eco.

Měřící přístroje jsou zastoupeny vodoměry, manometry, teploměry a termomanometry.

Široký je také výběr kohoutů a ventilů, jako např. kulové kohouty, pojistné ventily, pračkové kohouty, průtokové kohouty s výpustí i pákou, zpětné klapky, rohové ventily, zahradní kohouty a sací koše. Náš sortiment sifonů zahrnuje sifony dřezové, umyvadlové, vanové, sifony dřezové i umyvadlové s pračkovým vývodem, sifony s automatickou výpustí, sifony podomítkové, sifony plastové i chromové, podlahové vpusti a příslušenství.

Kompletní nabídka tvarovek a fitinek z mosazi, chromu i niklu obsahuji i topenářské šroubení a závěsnou nádobu pro solární otopné systémy.

Cirkulaci vody v topném systému zajišťují oběhová čerpadla Webermann. 

Nejoblíbenější v kategorii

Pojistný ventil se zpětnou klapkou pro boiler(do 6 bar) 3/4"

Pojistný ventil se zpětnou klapkou pro boiler(do 6 bar) 3/4"

za
249 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice