Instalatérský materiál

Náš široký sortiment obsahuje různé druhy hadic a hadiček z rozličných materiálů, jako např. nerezové hadičky, plynové připojovací hadice, pračkové napouštěcí i vypouštěcí hadice a přívodní hadičky. K rozdělovačům nabízíme také elektrotermickou hlavici pro rozdělovače, podomítkovou skříň rozdělovače, čerpadlovou sestavu, elektrický pohon pro ventily, šroubení, těla rozdělovačů a termostatickou sestavu pro rozdělovače bez čerpadla a rozdělovače eco.

Měřící přístroje jsou zastoupeny vodoměry, manometry, teploměry a termomanometry.

Široký je také výběr kohoutů a ventilů, jako např. kulové kohouty, pojistné ventily, pračkové kohouty, průtokové kohouty s výpustí i pákou, zpětné klapky, rohové ventily, zahradní kohouty a sací koše. Náš sortiment sifonů zahrnuje sifony dřezové, umyvadlové, vanové, sifony dřezové i umyvadlové s pračkovým vývodem, sifony s automatickou výpustí, sifony podomítkové, sifony plastové i chromové, podlahové vpusti a příslušenství.

Cirkulaci vody v topném systému zajišťují oběhová čerpadla Webermann. 

Nejoblíbenější v kategorii

Elektrotermická hlavice pro rozdělovače M30x1,5

Napájení: 230 V, 50 Hz. Rozpínací (bez napětí uzavřena). Připojení M30 × 1,5 mm zdvih - 3 - 5 mm. Stupeň krytí - IP54 Třída ochrany: II. Setrvačnost cca 3 minuty. Maximální příkon - 2W. Pracovní teplota od -5 °C do 60 °C

za
699 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč