Domácnost

V této kategorii nabízíme široký sortiment zboží pro domácnost. Pokud postrádáte vybavení do kuchyně, koupelny, toalety, či ostatních prostor domácnosti, chcete se ohřát, potřebujete pověsit záclony, usušit prádlo nebo si vybrat nějakou drobnost jen tak pro radost, máte možnost vybírat z opravdu širokého sortimentu výrobků.

V sortimentu kuchyňských potřeb najdete např. nádobí, sklo, keramiku, porcelán, mísy a misky, příbory a nože, kuchyňské strojky a mlýnky, dřevěné výrobky, odkapávače, termonádoby, sáčky a fólie, dózy, umělohmotná umyvadla a dřezy, vědra, váhy a jednorázové nádobí.

Připravili jsme pro Vás také zajímavou nabídku domácích potřeb a jistě oceníte širokou nabídku úklidových prostředků, jako např. utěrky, prachovky, houbičky, smetáky, košťata, mopy, drátěnky, dále regály a stojany, nákupní tašky, lžíce a odkapávače na obuv, pomůcky pro žehlení, sušení a věšení prádla.

V naší nabídce sanitárního zařízení najdete mimo jiné také vodovodní baterie, sprchy a příslušenství, koupelnové doplňky, kuchyňské dřezy, armatury, sifony, těsnění, pračkové hadice a příslušenství.

Z bytových doplňků Vás možná zaujmou lampy a svíčky, záclonové tyče a příslušenství, nástěnné hodiny, dřevěné prahy nebo sítě do oken proti hmyzu.

V našem sortimentu najdete také otopná koupelnová tělesa včetně příslušenství, sporáky, krbová kamna, elektrická krbová kamna, kamna na biolíh, kamna na tuhá paliva, příslušenství ke kamnům a krbům a mnoho dalších výrobků.

Nejoblíbenější v kategorii

dekorace

vánoční dekorace

za
150 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč