Odpuzovače škůdců

Odpuzovače škůdců jsou přístroje určené k odpuzování škůdců z venkovních nebo vnitřních prostor.

Existuje mnoho druhů odpuzovačů. Makety havrana či vrány jsou určeny na plašení špačků a holubů a jsou praktickým pomocníkem při ochranně Vaší úrody napadané ptactvem, které požírá například třešně, jahody, vinnou révu apod. Můžete ji použít také například na balkony, pergoly nebo fasády domů jako ochranu proti holubům, kteří znečišťují římsy a fasády.

Elektronické odpuzovače hlodavců a kun a solární odpuzovače krtků Vás pohodlně zbaví obtížných škůdců. Vysokofrekvenční zvuk je jim velmi nepříjemný. Výhodou elektronických odpuzovačů je, že neobsahují žádné chemikálie.

Ochrana proti slimákům se skládá z měděné síťky s PVC vláknem a plastových zpevňujících hřebíků. Díky ochranné měděné síťové ohrádce, která působením počasí zoxiduje, vznikne ochrana, která způsobí, že slimáka nebo hlemýždě odpudí z Vaší zahrádky. Doporučuje se po montáží ohrádku zalít vodou, aby vznikl modrozelený povlak měděnka, který slimáky odrazuje.

Nejoblíbenější v kategorii

Havran maketa na plašení špačků a holubů

Havran maketa na plašení špačků a holubů je praktický pomocník při ochranně vaší úrody, která je napadána ptactvem a požírá například třešně, jahody, vinnou révu apod. Můžete ji použít například na balkony, pergoly nebo fasády domů jako ochranu proti holubům, kteří znečištují římsy a fasády domů....

za
149 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč