Ostatní produkty ze železářství

Mezi ostatní železářské zboží jsme zařadili revizní dvířka a zákrytové plechy z různých materiálů a rozměrů. Cyklisté jistě ocení hustilky včetně příslušenství a stojany na kola. Pořídíte u nás také prodlužovací kabely a prodlužovací kabely na bubnu k prodloužení napájecí sítě 230V pro venkovní i vnitřní použití, které výrazně zvýší vaši mobilitu při práci např. s elektrickou motorovou pilou, sekačkou apod.

Nabízíme také široký sortiment nádob na odpad, jako např. odpadkové koše s popelníkem, stojany na směsný i tříděný odpad, plastové nádoby na odpad včetně příslušenství a pozinkované nádoby na odpad.

Před deštěm a ostatními rozmary počasí i nečistotami ochrání Váš vstupní prostor vchodové stříšky, které Vám poskytnou dostatek času najít klíče, odemknout dveře a přitom zůstat v suchu.

Halogenová světla dosahují oproti klasickému světlu vyšší světelné účinnosti a životnosti. Mají široké využití při osvětlování např. staveb, skladů, parkovišť aj.

Jistě oceníte také naši nabídku plastových a kovových kanystrů, i kanystrů na pohonné hmoty. 

Nejoblíbenější v kategorii

Kanystr s kohoutem 20l PH

Kanystr je vyroben z odolného plastu a je vhodný zejména pro potravinářský průmysl, či pro přepravu vody. Má oddělitelný ventil se zabezpečím proti ztrátě a kohoutek pro snadné napouštění. Objem: 20 l

za
229 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava zdarma

Nakupte za více jak 5 000 Kč

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenná prodejna

Praha 3 - Žižkov