Stroje a nářadí pro stavbu

Žádný řemeslník se neobejde bez kvalitního ručního a elektrického nářadí a strojů. Pro stavaře, malíře, ale i ostatní řemeslníky a kutily jsme připravili široký sortiment ručního nářadí. U nás si vybere určitě každý. Mezi ruční nástroje a stroje jsme zařadili dílenská měřidla, jako např. metry stáčecí, metry skládací, úhelníky, ocelová pásma, rýsovací tužky na plech, úhelníky, posuvná měřidla aj., dále fanky, lžíce, hladítka včetně příslušenství, katra a stavební nádoby, maziva, čističe a chemické prostředky, okapy včetně příslušenství, malířské prostředky, řezačky na dlažbu, spárovačky a špachtle, hořáky včetně příslušenství, stavební kozy, stěrky včetně příslušenství, ventilační a větrací mřížky včetně doplňků, vodováhy, chemické kotvy a lepidla, spárovací materiál, ventilační zátky, zednické pomůcky jako např. zednická síta, stahovací latě, úhelníky, fasádní skoby, tužky na kámen, brnkací šňůry, olovnice, formy na beton, zednické šňůry, klínky aj.

Náš sortiment zahrnuje také elektrické a benzínové nářadí a stroje, a sice elektrické a benzínové pily, vrtačky, brusky a ostřičky, šroubováky, vrtačky a míchadla, svářečky a příslušenství, míchačky, elektrocentrály, hoblíky, horkovzdušné turbíny, kompresory, míchadla, bourací kladiva, zemní vrtáky, pistole a pájky, separátory popela, sklíčidla a sekáče, topidla, vysavače, měřící přístroje, vibrační desky a transportéry a ostatní elektrické a benzínové nářadí, jako např. nabíječku na autobaterie, elektrickou leštičku na auto nebo elektrický závěsný naviják.

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT GG 1300 - benzínový generátor

HECHT GG 1300 je tichý a stabilní generátor proudu poháněný 4-taktním motorem se zdvihovým objemem 87 ccm o výkonu 2,4 HP. Trvalý výkon generátoru je 900 W, max. výkon 1100 W. Je vybavený jednou zásuvkou ~230 V a jednou zásuvkou =12 V, pojistkou proti přetížení, voltmetrem a AVR regulací...

za
4 590 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč