Stroje a nářadí pro stavbu

Žádný řemeslník se neobejde bez kvalitního ručního a elektrického nářadí a strojů. Pro stavaře, malíře, ale i ostatní řemeslníky a kutily jsme připravili široký sortiment ručního nářadí. U nás si vybere určitě každý. Mezi ruční nástroje a stroje jsme zařadili dílenská měřidla, jako např. metry stáčecí, metry skládací, úhelníky, ocelová pásma, rýsovací tužky na plech, úhelníky, posuvná měřidla aj., dále fanky, lžíce, hladítka včetně příslušenství, katra a stavební nádoby, maziva, čističe a chemické prostředky, okapy včetně příslušenství, malířské prostředky, řezačky na dlažbu, spárovačky a špachtle, hořáky včetně příslušenství, stavební kozy, stěrky včetně příslušenství, ventilační a větrací mřížky včetně doplňků, vodováhy, chemické kotvy a lepidla, spárovací materiál, ventilační zátky, zednické pomůcky jako např. zednická síta, stahovací latě, úhelníky, fasádní skoby, tužky na kámen, brnkací šňůry, olovnice, formy na beton, zednické šňůry, klínky aj.

Náš sortiment zahrnuje také elektrické a benzínové nářadí a stroje, a sice elektrické a benzínové pily, vrtačky, brusky a ostřičky, šroubováky, vrtačky a míchadla, svářečky a příslušenství, míchačky, elektrocentrály, hoblíky, horkovzdušné turbíny, kompresory, míchadla, bourací kladiva, zemní vrtáky, pistole a pájky, separátory popela, sklíčidla a sekáče, topidla, vysavače, měřící přístroje, vibrační desky a transportéry a ostatní elektrické a benzínové nářadí, jako např. nabíječku na autobaterie, elektrickou leštičku na auto nebo elektrický závěsný naviják.

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 2012 - nabíječka na autobaterie

Nabíječka HECHT 2012 je plně automatická nabíječka pro nabíjení olověných (Pb, LEAD-ACID), gelových a AGM akumulátorů o napětí 6 nebo 12 V s kapacitou od 4 do 120 Ah, tedy většiny akumulátorů používaných například v automobilech a motocyklech. S troškou nadsázky by se dalo říci, že nabíječka je...

za
399 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

 

Doprava

Česká pošta a PPL

 

Dárek zdarma

Nakupte za více jak 1 500 Kč

 

Jsme profesionálové

Již 27 let na českém trhu

 

Kamenné prodejny

Praha - Žižkov a Jinonice