Sanitární zařízení

Již se Vám nelíbí Váš odřený kuchyňský dřez, vadí Vám kapající kohoutek nebo sprcha? Je nejvyšší čas na změnu. Dejte Vaší koupelně či kuchyni novou podobu a vybírejte z naší pestré nabídky sanitárního zařízení.

Jedním z nejdůležitějších předmětů v koupelnách a kuchyních jsou vodovodní baterie. Umožňují směšování teplé a studené vody a podle konstrukce je dělíme na baterie kohoutkové nebo pákové, stojánkové nebo nástěnné. Nabízíme Vám různé typy baterií dřezových, umyvadlových, panelákových, sprchových, vanových, bidetových, baterií na studenou vodu a součástí sortimentu jsou také výtoková ramínka, perlátory, vršky a rukojeti a další příslušenství. Vybrat si můžete také z našeho sprchového programu sprchové soupravy, pevné sprchy, držáky sprchy, sprchové růžice, sedačky do sprchy a sprchové hadice.

Nejvíce zkrášlí Vaši koupelnu koupelnové doplňky, které budou ladit s Vašim interiérem. V naší nabídce najdete dávkovače mýdla, krabičky na mýdlo, zrcadla do koupelny, kelímky a stojánky na kartáčky, madla do koupelny, držáky na vanu, mýdlenky do koupelny, závěsy do koupelny, kosmetická zrcátka, tyče a kruhy na závěsy do koupelny, držáky na ručníky, skleničky do koupelny, držáky zubních kartáčků, háčky na ručníky, držáky papírových ručníků, zásobníky na papírové kapesníky, ručníky a tampóny, podložky do sprchy a vany, dózy na koupelnovou sůl a pěnu, koupelnová světla, skříňky do koupelny, stojánky na toaletní papír, zásobníky na role WC papíru, WC soupravy, točené WC kartáče, WC kartáče s čističem, WC kartáče a štětky. Sortiment je doplněn lapači nečistot, zvony na čištění výlevek a usměrňovači vody.

Dřezy jsou hlavním a nejčastěji používaným zařízením v kuchyních. Nabízíme Vám dřezy různých tvarů s odkapávači i samostatné.

Součástí nabídky jsou také armatury, hadice, pračkové hadice, sifony, těsnění, vanová dvířka, příslušenství k WC, vpustě, doplňky k sanitě a drátěný program.

Nejoblíbenější v kategorii

Značky: 

Vše

 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč