Dětská vozítka

Dětská vozítka jsou snem každého dítěte, a proto jsou ideálním dárkem pro Vaše děti.  Pro nejmenší děti jsou určená šlapací vozítka, pro větší elektrická vozítka. Skvěle fungují jak doma, tak na zahradě, na hřišti i v terénu. Jsou vyrobena z kvalitních materiálů a pevná konstrukce počítá s častým používáním a zatížením. Jsou často napodobeninou skutečného auta včetně originálních znaků na kapotách a jsou vybavena otevíracími dveřmi, řadicí pákou, osvětlením předních světel, tachometrem i otáčkoměrem. Bezpečnost jezdce je zajištěna stavitelnými pásy. Terénní auta mají pohon na obě zadní kola. Vozítka jsou vybavena doprovodnými zvukovými efekty.

Naše nabídka akumulátorových dětských tříkolek, vozítek, motorek a dětských šlapacích vozítek potěší nejen děti, ale také tatínky.

Nejoblíbenější v kategorii

MINI HATCH RED

Autíčko s licencovaným designem BMW - MINI HECHT v červené barvě. Autíčko vychází z deignu skutečného "dospělého" automobilu. Autíčko přehrává zvukové efekty , svítí a bliká. Ovládání autíčka je velice jednoduché, k rozjíždění a zastavení slouží jen plynový...

za
3 990 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

  • 1
  • 2
 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava

Zásilkovna, PPL, DPD, ČP

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč