Dětská vozítka

Dětská vozítka jsou snem každého dítěte, a proto jsou ideálním dárkem pro Vaše děti.  Pro nejmenší děti jsou určená šlapací vozítka, pro větší elektrická vozítka. Skvěle fungují jak doma, tak na zahradě, na hřišti i v terénu. Jsou vyrobena z kvalitních materiálů a pevná konstrukce počítá s častým používáním a zatížením. Jsou často napodobeninou skutečného auta včetně originálních znaků na kapotách a jsou vybavena otevíracími dveřmi, řadicí pákou, osvětlením předních světel, tachometrem i otáčkoměrem. Bezpečnost jezdce je zajištěna stavitelnými pásy. Terénní auta mají pohon na obě zadní kola. Vozítka jsou vybavena doprovodnými zvukovými efekty.

Naše nabídka akumulátorových dětských tříkolek, vozítek, motorek a dětských šlapacích vozítek potěší nejen děti, ale také tatínky.

Nejoblíbenější v kategorii

HECHT 55128 - dětská čtyřkolka

Vozítko Hecht 55128 ve tvaru čtyřkolky pro malé závodníky. Díky dvěma motorům o výkonu 30W je zajištěna dobrá prostupnost terénem, lze používat i na upravených trávnících. Napájení je z 12V/7Ah akumulátoru. Maximální zatížení 30 kg, maximální rychlost cca 3 - 6 km/h. Vozítko je vybaveno i...

za
3 990 Kč
(s DPH)

Značky: 

Vše

  • 1
  • 2
 

Kamenná prodejna

Bořivojova 1136/45, Praha 3

 

Jsme profesionálové

na českém trhu již od roku 1990

 

Doprava zdarma

při nákupu nad 10 000 Kč

 

Dárek zdarma

při nákupu nad 2 000 Kč