Vyhodnocení soutěže o knihu

17.10.2016

Přinášíme Vám vyhodnocení soutěže o knihu Velikáni Formule 1.

Většina z Vás poznala na fotografii Alexe Caffiho. Ze správných odpovědí jsme vylosovali vítěze - Zdeněk Hlava, Jakub Mudra a Monika Blahutová.

Ze souběžně probíhající soutěže na facebooku byli vylosováni Ondřej Špaček, Eva Kopalová a Jan Zahradníček.

Výhercům gratulujeme :-) Ostatním soutěžícím, kteří správně tipovali jméno jezdce, nebo sdíleli soutěžní příspěvek, jsme rozeslali slevový kupón v hodnotě 50 Kč na nákup v internetovém obchodě www.arok.cz. Slevový kód lze uplatnit jednorázově při nákupu zboží v minimální ceně 500 Kč. Platnost slevového kódu vyprší 30.11.2016.

Děkujeme všem za účast v soutěži. V blízké době se můžete těšit na další soutěž o hodnotné ceny ;-)


 Ve spolupráci s časopisem AUTO7 jsme pro Vás připravili soutěž o knihu Velikáni Formule 1.

Od pondělí 26.9.2016 je k dostání v trafikách vydání ŘÍJEN 2016. V časopise naleznete na straně 94 rozhovor s Ladislavou Rotšeidlovou - "Velikáni Formule 1 jsou zajímavou knihou se zajímavým příběhem - nejen tím, že jejím nakladatelem je žena."

Soutěž o knihu naleznete na straně 14: Který bývalý jezdec Formule 1 je na fotce vpravo? Na str. 94 se můžete dočíst o knize Velikáni Formule 1, jejímž spoluautorem je Roman Klemm (na fotce vlevo). Pokud chcete knihu vyhrát, zašlete do 14. října (mezní termín pro zaslání odpovědi je 14.10.2016 23:59:59) svoji odpověď spolu s vašimi kontaktními údaji na email eshop@arok.cz pod předmětem SOUTĚŽ. Ze správných zaslaných odpovědí budou vylosováni tři výherci. Všichni účastníci soutěže při nákupu na eshopu www.arok.cz obdrží dárek zdarma.

 Soutěž o knihu Velikáni Formule 1

Náš tip: Pilota Formule 1 poznají bez nápovědy jen opravdoví znalci. V časopise AUTO7 naleznete nápovědu, díky které není složité najít jméno jezdce na internetu ;-)

POZOR - Chceš zdvojnásobit šanci na výhru?
Další tři výherce vylosujeme ze soutěžících, kteří lajknou naší stránku facebook.com/arok.cz a zároveň budou sdílet soutěžní příspěvek umístěný na této stránce (přišpendlený nahoře na naší timeline).

»zpět do archivu novinek

Odběr novinek